Prekių grąžinimo taisyklės

Visas prekių grąžinimas vyksta pagal LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimą Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565).

Audiniai, žurnalai  bei siuvimo priedai kurie matuojami yra negrąžinamos prekės, jeigu jos yra geros kokybės, todėl netgi perkant internetu, tačiau jas gaunate geros kokybės, be broko šių prekių grąžinti negalite.  

Per 14 dienų gali būti grąžinami kiti siuvimo priedai, kurie nėra matuojami bei visos nekokybiškos prekės, turinčios defektą arba gamyklinį broką, jeigu apie šį broką nebuvo informuota prekės aprašyme. Jeigu yra galimybė ir Pirkėjas pageidauja, nekokybišką prekę galima keisti į tinkamos kokybės prekę. Netinkamos kokybės prekė grąžinama pardavėjui atgal tokio pat stovio ir formos kaip buvo išsiųsta, ji negali būti panaudota, todėl rekomenduojame tik gavus siuntą atidžiai apžiūrėti prekes.

Rekomendacijos ir prekės gražinimui galiojančios taisyklės:

  1. Pirkėjas dėl nekokybiškos prekės į pardavėja turi kreiptis per 14 dienų  nuo prekių gavimo, taigi gavęs siuntą jis privalo atidžiai apžiūrėti visas prekes ir informuoti info@tryspeledos.lt el.paštu apie defektus ar neatitikimus
  2. Kokybiški audiniai ir matuojamos prekės, bei žurnalai nėra grąžinama prekė.
  3. Galimos grąžinti kokybiškos prekės yra grąžinamos Pirkėjo sąskaita.
  4. Jeigu pardavėjas neturi kuo pakeisti prekę, Pirkėjui grąžinama visa suma įskaitant visas siuntimo išlaidas.
  5. Pinigai grąžinami į kliento asmeninę banko sąskaitą per 14 dienų
  6. Jeigu prekė turėjo originalią pakuotę, ji turi būti grąžinama joje. Tai galioja tiek kokybiškų tiek nekokybiškų prekių gražinimui. Jeigu prekė neturi originalios pakuotės, ji gali būti supakuota Pirkėjo nuožiūra, tačiau taip, kad siuntimo metu prekė nebūtų pažeista.
  7. Dėl kompiuterio monitoriaus bei telefono parametrų prekės spalvą bei faktinė išvaizda gali skirtis, tačiau netinkama spalva ar netenkinanti išvaizda įskaitant storį, standumą ar kitas medžiagos savybes nėra pagrindas grąžinti medžiagą. Jeigu kyla klausimų galite rašyti info@tryspeledos.lt
  8. Matuojant galima 3-5cm paklaida, kuri gali kisti priklausonai nuo oro sąlygų, nes kai kurios medžiagos šaltyje ir drėgmėje gali susitraukti.