Atlasinė juostelė 50mm, tamsi žalia (minkštesnė)

0,45 

Kodas: JAM-50-3120

Spalva: tamsi žalia

Plotis : 50mm

Spalva: tamsi žalia · 19 spalvų

  • tamsi žalia
  • šampaninė
  • auksinė
  • avietinė
  • baklažano
  • balta
  • chaki
  • chaki ryškesnė
  • juoda
  • kakavinė
  • pelenų rožė
  • persikinė
  • pieno baltumo
  • pilka
Visos spalvos (19)
  • raudona
  • salotinė
  • švelni rožinė
  • šviesi žydra
  • šviesiai ruda
Iki Nemokamo Pristatymo trūksta: 70,00 
Numatomas pristatymas: 25 rugsėjo – 29 rugsėjo

Užsakymus, apmokėtus darbo dieną iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną. Venipak kurjeris ir paštomatai — 1–2 darbo dienos, Omniva paštomatai — 2–5 darbo dienos. Atsiimti nemokamai galite Klaipėdoje, Malūnininkų g. 2, darbo dienomis 9–18 val.

Pristatymas Lietuvoje: į paštomatą 2,00 €, kurjeriu 4,00 €, atsiimant Klaipėdoje nemokamai. Sąlygos

Produkto kodas: JAM-50-3120 Kategorijos: ,
Aprašymas

Dekoratyvinė atlasinė juostelė, tamsi žalia, tinka įvairiems rankdarbiams:

rankų darbo plaukų papuošalams gaminti, siuviniams, siuvinėjimams, mezginiams dekoruoti.

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Atlasinė juostelė 50mm, tamsi žalia (minkštesnė)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *